GZ Body Chemical Co., Limited'in ruhu en iyi kalite, güvenli paketleme, hızlı sevkiyat, rekabetçi fiyat ve satış sonrası güvenilirdir.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Çevrim içi Alışveris
Ana sayfa

GZ Body Chemical Co., Limited

GZ Body Chemical Co., Limited

1 2 3
GZ Body Chemical Co., Limited GZ Body Chemical Co., Limited GZ Body Chemical Co., Limited
Our factory Our lab Our lab
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : GZ Vücut Chemical Co, Ltd
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 7,000,000-8,000,000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 80% - 90%
GZ Vücut Chemical Co, Ltd profesyonel ve saygın bir kuruluştur. Biz de GZ BODY, LMC olarak bilinen yüksek teknoloji ilaç ürünlerinde uzmanlaşmış edilmiştir. Steroid ham tozlarının, Anabolik Steroid ham tozunun yanı sıra vücut geliştirme takviyesi olarak kullanılan pek çok ilgili ham maddenin bilimsel araştırma ve üretiminde uzmanız.

Son yıllarda ürünlerimiz, başlıca steroid sıçanları ABD, Kanada, Brezilya, İngiltere, Almanya, Yunanistan, İtalya, Avustralya ve diğer birçok bölgeye ihraç edilmektedir. Şirketimiz, eski ve yeni müşterilerimiz arasında en yüksek kalite, en iyi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat ve mükemmel müşteri hizmeti ile yüksek itibar kazanır.

HGH, Sterois, Peptide, Botox vb. İçin ana seri ürünler üretmek için çalışıyoruz.

GZ Bodychemical Co., Limited, temel olarak İlaç Ara Maddeleri, İnce Kimyasal ve Pestisit Ara Maddelerinin araştırılması, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış olan 2008 yılında kurulmuştur. Gelişmiş üretim ekipmanlarına sahibiz. Meglumine, Nn-Octyl-D-Glucamine, Benzylamine ve serileri, Sesamol, Quetiapine Fumarate ana ara ürünleri ana ara ürünleri, 4-Hidroksipiperidin, Tebuconazol ana ara ürünleri vb. Gibi ana ürünler uzun bir süredir yurtdışında satıldı. yurtiçi ve yurtdışında pazar itibarı. Yıllar boyunca, örneğin Çin İlaç Üniversitesi, Şangay Organik Kimya Enstitüsü ve Dalian Kimyasal Fizik Enstitüsü ile diğer bilimsel araştırma kuruluşları ile birçok bilimsel araştırma kurumu arasında uzun ve olumlu bir işbirliği ilişkisi kurduk. Ayrıca, birçok önde gelen uluslararası kimya veya ilaç şirketi ile nitelikli bir tedarikçi olarak listelendik. Hidrojenasyon reaksiyonu (Hidrojenasyon basıncı aralığı 0 ila 15MPa arasında değişebilir ve reaksiyon sıcaklığı 0 300 ila 300 ℃ arasında kontrol edilir) uzmanlık alanlarımızdan biridir. ISO9001: 2000 Kalite Sistemini geçtik ve gelecekte API'ler konusunda sağlam bir temel oluşturacak olan yeni tesisimiz için GMP ve ISO14001 gerekliliklerine göre tasarladık. Uluslararası pazarlara rehberlik etmek, bilimin gelişmesine bağlı olarak, avantajlarımızı kullanarak, müşterilerimize gönülden daha kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sunacağız. Dahası, ortak bir müreffeh gelişme için çaba gösteren tüm dünyadaki arkadaşlarla işbirliği yapmak istiyoruz.

İletişim bilgileri
GZ Body Chemical Co., Limited

İlgili kişi: Mr. Allen

Tel: 86-17620351346

Faks: 86-20-8352-0187

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin