GZ Body Chemical Co., Limited'in ruhu en iyi kalite, güvenli paketleme, hızlı sevkiyat, rekabetçi fiyat ve satış sonrası güvenilirdir.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Çevrim içi Alışveris
Ana sayfa ÜrünlerHam Anabolik Steroidler

Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Ham Peptid Tozu 121062-08-6

Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Ham Peptid Tozu 121062-08-6

Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Raw Peptide Powder 121062-08-6
Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Raw Peptide Powder 121062-08-6 Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Raw Peptide Powder 121062-08-6 Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Raw Peptide Powder 121062-08-6 Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Raw Peptide Powder 121062-08-6

Büyük resim :  Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Ham Peptid Tozu 121062-08-6 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GZ Body Chemical
Sertifika: ISO9001
Model numarası: CAS 9002-72-6
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Folyo veya istendiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 5000 kutu / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: MT2 tahlil: Saflık% 99.8
Depolama: Serin stok Form: Beyaz Dondurularak Kurutulmuş Toz
Ödeme koşulu: WestUnion, MoneyGram, Banka Havalesi ve Bitcoin Politika: Ücretsiz reshipping
Ne uygulaması: +8618871498569 Nakliye terimi: EMS kapınıza, FEDEX, DHL, EUB, ETK, HK EMS, Özel hat
Ana pazar: ABD, alman, fransa, İngiltere, hindistan, türkiye, avrupa, Asya, polonya, tayland, malasia vb fabrikada: Çin
Vurgulamak:

Melanotan 2 Ham Peptit Tozu

,

Melanotan II Ham Peptit Tozu

,

CAS 121062-08-6

Peptid Toz Cilt Bronzlaşma / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 CAS No 121062-08-6
 

melanotan 2

Melanotan II (PT-14), peptit hormonu α-melanosit uyarıcı hormonun (α-MSH) sentetik bir analoğudur.

Melanotan II, melanokortin reseptörleri MC1, MC3, MC4, MC5'in seçici olmayan bir agonisti olarak işlev görür.
Melanotan II'nin ürettiği melanojenez, MC1 reseptörünün aktivasyonundan kaynaklanırken, cinsel etkilerinin MC4 reseptörünü aktive etme kabiliyetiyle ilişkili olduğu düşünülmektedir (MC3'ün de muhtemelen dahil olduğu düşünülmektedir).
Melanotan II'nin çoğunlukla yan etkiler olarak kabul edilen diğer etkileri arasında kızarma, mide bulantısı, kusma, esneme, esneme ve iştahsızlık (son olarak MC4'ün aktivasyonu yoluyla) bulunur.

Melanotan II (MT-2) Açıklama

Melanotan II, vücutta doğal olarak üretilen ve cildin pigmentasyonu için bir peptid işlemi olan melanojenezin uyarılmasından sorumlu olan, alfa-Melanosit uyarıcı hormon veya MSH olarak adlandırılan bir peptit hormonunun sentetik bir peptit varyantıdır.Alpha-MSH, etkilerini uygulama sürecinde belirli melanokortin reseptörlerini aktive eder.Gerçekten de, MSH ayrıca bu melanokortin reseptörleri aracılığıyla lipid metabolizması, iştah ve cinsel libido üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir.Sonuç olarak, Melanotan-1 güneşsiz cilt bronzlaştırıcı etkiler.Melanotan 2 ve PT-141, cinsel işlev bozukluğunun tedavisi için potansiyel bir çare olarak uzun uzun çalışılırken, Melanotan-1, melanojenez uyarıcı özellikleri nedeniyle ultraviyole radyasyonun güneşten gelen zararlı etkilerine karşı korunmada kullanılmak üzere kapsamlı bir şekilde araştırılmıştır. .

 

Melanotan 2 Tabaklama Enjeksiyonları (aksi takdirde MT2 olarak bilinir) ilk olarak Arizona Üniversitesi'nde sentezlendi.Oradaki araştırmalar, cilt kanserine karşı en iyi savunmanın ciltte melanin ile aktive olduğunu biliyordu.İnsanlarda cilt kanseri oranlarını azaltmanın etkili bir yolunun, vücudun doğal pigment sistemini UV'ye maruz kalmadan önce koruyucu bir bronzluk üretmeye teşvik etmek olacağını varsaydılar.Vücudun doğal olarak oluşan hormonu MSH, cildin pigment hücrelerinin (melanositler) cildin pigmentini (melanin) ürettiği bir süreç olan melanogeneze neden olur.Bu endojen hormonu vücuda doğrudan uygulamanın güneşsiz bronzlaşmaya neden olmak için etkili bir yöntem olup olmadığını görmek için test ettiler.Buldukları şey, işe yarıyor gibi görünse de, vücutta terapötik bir ilaç olarak pratik olamayacak kadar kısa bir yarı ömre sahip olduğuydu.Bu yüzden daha güçlü ve istikrarlı, daha pratik olacak bir alternatif bulmaya karar verdiler.

Yüzlerce molekülü sentezledikten ve taradıktan sonra, Victor J. Hruby ve Mac E. Hadley başkanlığındaki araştırmacılar, doğal MSH'den yaklaşık 1000 kat daha güçlü bir peptid [Nle4, D-Phe7] MSH buldular.Bu yeni peptit molekülüne "Melanotan" adını verdiler (daha sonra Melanotan-1, şimdi afamelanotid olarak biliniyor).Daha sonra, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonları adını verdikleri başka bir analog olan Ac-Nle-siklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2) geliştirdiler.Bilim adamları, bu peptitleri, vücudun doğal pigment mekanizmasını, zararlı UV radyasyonuna maruz kalmaya gerek kalmadan bir bronzluk oluşturmak için uyararak melanomla savaşmak için kullanmayı umdular.Bunun da, sonuçta cilt kanserine yol açabilecek cilt hasarı potansiyelini azaltabileceğini öne sürdüler.

Arizona Üniversitesi, Tuscon, Arizona'daki Medacine Koleji Farmakoloji Bölümü tarafından üç erkek üzerinde yürütülen bir pilot faz I klinik çalışma, 1996 yılında "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, her gün yalnızca 5 düşük doz verilen insanlarda bronzlaşma aktivitesine sahip olduğunu bildirdi. Subkütan enjeksiyon yoluyla. "Bildirilen yan etkiler, hafif mide bulantısı ve spontane penis ereksiyonları ile ilişkili bir" esneme ve esneme kompleksi "idi.

1998 yılında yayınlanan Arizona College of Medacin Farmakoloji Bölümü, psikojenik erektil disfonksiyondan muzdarip 10 erkeği içeriyordu.Denemeleri, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, psikojenik erektil disfonksiyonlu erkeklerde güçlü bir ereksiyon başlatıcısı olduğu ve 0.025 mg / kg'lık bir dozda yönetilebilir yan etkilere sahip olduğu sonucuna varmıştır.

Melanotan II Bronzlaşma Enjeksiyonları, ekektil disfonksiyonlu erkeklerde penil ereksiyonun güçlü bir başlatıcısıdır.

Melanotan 2 Spec.

Takma Ad: Melanotan 2, Melanotan, Mt II, Melanotan 2 (MT2) Melanotan-II
CAS 121062-08-6
Saflık (HPLC ile):% 99.00
Sıra: Ac-Nle-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys-NH2
Moleküler Formül: C50H69N15O9
Molekül ağırlığı: 1024.2
Görünüm: Beyaz Toz
Fiyat: Fabrika fiyatı (Pazarlık edilebilir)
Paketleme: Gümrükten geçmek için gizli ve gizli paketleme.
Saklama Koşulları;ışıktan uzakta, soğuk hava deposu (2-8 derece)
Kullanım: Sağlığı Korumak ve Büyümeyi Teşvik Etmek.güneş ışığından kaynaklanan cilt kanserinin önlenmesi;Cinsel İşlev Bozukluğu ve Yağ Ayrışması.
Cilt bronzlaşmasını teşvik etmek.ultraviyole radyasyonun güneş ışığından gelen zararlı etkilerine karşı koruma.
Standart: Tıp Sınıfı

Melanotan 2 nasıl kullanılır

Çözeltiyi karıştırmak
Melanotan 2 Tabaklama Enjeksiyonu şişesinin kapağını açın.
Şişenin üst kısmının yüzeyini alkollü mendille birlikte silin ve mendili atın.
Enjekte edilebilir su tüpünün (veya sipariş edilen pakete bağlı olarak cam su şişesinin) yüzeyini alkollü mendille birlikte silin ve mendili atın.
Kapalı şırıngayı ambalajından çıkarın.Enjekte edilebilir su tüpünün dik olduğundan emin olarak şırınganın iğnesini suyun yan duvarına sokun.
Şimdi şırınganın pistonunu geri çekin, böylece 1 ml su çekin ve şırıngayı yavaşça dışarı çekin.
Şırıngayı Melanotan 2 Tabaklama Enjeksiyonu şişesine yerleştirin ve pistona bastırın, böylece su şırıngasını tamamen boşaltın ve şırıngayı flakondan yavaşça çıkarın.Çözümü sallamayın.
Melanotan 2 solüsyonunu kullanıma hazır olana kadar saklamak için buzdolabına koyun.
Şırınga kapaklarını taktığınızdan ve dikkatlice attığınızdan emin olun.
Şimdi Melanotan 2 Tabaklama Enjeksiyonu solüsyonunuzu karıştırdınız.Lütfen solüsyonu buzdolabında saklayın.

Bronzlaşma için Melanotan II nasıl kullanılır

Melanotan II tipik olarak 10 mg liyofilize (dondurularak kurutulmuş) toz içeren şişelerde sağlanır.Şişeler, uygun miktarda bakteriyostatik veya steril su ile yeniden oluşturulur ve şişeye şırınga ile eklenir.Bir örnek uygun su miktarı 2,5 mL'dir.Bu miktarda su kullanıldığında, elde edilen çözelti mL başına 4 mg MT-II içerir.Örneğin, 1 mg'lık bir doz almak istendiğinde, bir insülin şırıngasında işaretlendiği şekilde 0.25 mL'lik bir hacim veya "25 IU", enjeksiyonla alınacaktır.Kişisel tercihe göre enjeksiyon subkutan, intramüsküler veya intravenöz olabilir.

Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kezdir, ancak bir kişi ilacı ilk denediğinde ve toleransı değerlendirdiğinde, enjeksiyon günde iki küçük miktara bölünebilir.
Tipik dozaj aralığı 0.5 ila 2.0 mg / gün, tercih edilen aralık 0.5 ila 1.0 mg / gün'dür.Bununla birlikte, bir seferde 0,25 mg'lık daha düşük dozda ilk olarak toleransı değerlendirmek en iyisidir.
Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II flakonu tercihen 30 gün içinde tamamen tüketilmelidir.Yeniden yapılandırmadan önce, MT-II buzdolabında veya dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan nakledilmesi kabul edilebilir.

Bireysel durumda MT-II, artmış büyüme, sayı veya küf koyuluğu ile ilgili sorunlara neden olursa, genel olarak kullanım durdurulmalıdır.

Melanotan II'nin etkisi oldukça uzun sürüyor.Bir döngünün etkisinin büyük ölçüde ortadan kalkması bir yıl veya daha uzun sürebilir.Bakım döngülerinin kullanılması etkiyi sonsuza kadar sürdürebilir.Genel bir kural olarak, bakım tipik olarak, ilk döngü için ihtiyaç duyulandan yılda yaklaşık 2 ila 3 kat daha fazla MT-II gerektirir.Bu, ilk döngü ile aynı şekilde yapılan yılda toplam 2 ila 3 döngü olarak veya yılda bu toplam MT-II miktarını sağlayan herhangi bir daha sık dozlama modeli olarak alınabilir.


Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Ham Peptid Tozu 121062-08-6 0Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Ham Peptid Tozu 121062-08-6 1Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Ham Peptid Tozu 121062-08-6 2

Müşterilerin en büyük endişeleri:


1. Yüksek Gümrükleme Oranı:

Eşya paketleri herhangi bir hormon bilgisi içermez ve farklı alanlara gönderilebilir.Şu anda Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'ya gönderdiğimiz oran gümrük işlemleri% 95'tir.Kemer sıkma oranı oldukça yüksek olan Kanada, Brezilya'ya gelince, gümrükten geçmenin birçok yeni yolu var.

2. Otantik Steroid Tozu:

C. Pek çok tedarikçi, steroid tozu ve peptidleri teslim etme sözü verir, ancak bunlar gerekli kalite kriterlerini karşılamaz.Yihan Pharma, güvenli ve otantik bir steroid tozu satın alma arzunuza tek güvenilir çözümdür.

B. Sadece piyasada bulunan en iyi steroid tozu ve peptitleri satmakla kalmıyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin destek ve tavsiyelerini de takip ediyoruz.

C. Yihan Pharma, verimli ve tatmin edici sonuçları iyileştirmeye devam etmek için müşterinin geri bildirimine güvenir.Müşteri olarak memnuniyetiniz bizi her zaman mutlu eder ve üretim seviyemizi yüksek tutar.

Sipariş nasıl verilir:

 

Sipariş ver İstediğiniz her bir toz için ne tür steroid ve miktarı belirtin
Nakliye Muhatap bilgilerinizi sağlayın.(telefon numarası, posta kodu)
Paketleme Farklı ülkelere ve sipariş miktarına göre
Teslim süresi Ödemenizi aldıktan sonra 12 saat içinde düzenlenir
Fotoğraflar Steroidleri önceden ayırmak için paket fotoğrafları sunulacak
Teslimat süresi Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü
Takip numarası İnternette yayınlandıktan sonra sunulur.Normalde 24 saat içinde
 
Ödeme makbuzu.
Satış sonrası servis Steroidlerle ilgili sorunlar ve endişeler için 7/24 çevrimiçi

 

Bize Ulaşın:

Melanotan II Mt2 Melanotan 2 Ham Peptid Tozu 121062-08-6 3
 

İletişim bilgileri
GZ Body Chemical Co., Limited

İlgili kişi: mark

Tel: +8618871498569

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin