GZ Body Chemical Co., Limited'in ruhu en iyi kalite, güvenli paketleme, hızlı sevkiyat, rekabetçi fiyat ve satış sonrası güvenilirdir.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Çevrim içi Alışveris
Ana sayfa ÜrünlerHam Anabolik Steroidler

Pralmorelin GHRP-2 Kas Yapısı Peptitleri CAS 158861-67-7

Pralmorelin GHRP-2 Kas Yapısı Peptitleri CAS 158861-67-7

Pralmorelin GHRP-2 Muscle Building Peptides CAS 158861-67-7
Pralmorelin GHRP-2 Muscle Building Peptides CAS 158861-67-7 Pralmorelin GHRP-2 Muscle Building Peptides CAS 158861-67-7 Pralmorelin GHRP-2 Muscle Building Peptides CAS 158861-67-7 Pralmorelin GHRP-2 Muscle Building Peptides CAS 158861-67-7

Büyük resim :  Pralmorelin GHRP-2 Kas Yapısı Peptitleri CAS 158861-67-7 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GZ Body Chemical
Sertifika: ISO9001
Model numarası: CAS 9002-72-6
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Folyo veya istendiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 5000 kutu / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: GHRP2 tahlil: Saflık% 99.8
Depolama: Serin stok Form: Beyaz Dondurularak Kurutulmuş Toz
Ödeme koşulu: WestUnion, MoneyGram, Banka Havalesi ve Bitcoin Politika: Ücretsiz reshipping
Ne uygulaması: +8618871498569 Nakliye terimi: EMS kapınıza, FEDEX, DHL, EUB, ETK, HK EMS, Özel hat
Ana pazar: ABD, alman, fransa, İngiltere, hindistan, türkiye, avrupa, Asya, polonya, tayland, malasia vb fabrikada: Çin
Vurgulamak:

Pralmorelin Kas Yapısı Peptitleri

,

GHRP-2 Kas Yapısı Peptitleri

,

CAS 158861-67-7

Yüksek Saflıkta Kas Yapısı Peptitleri GHRP - 2 CAS 158861-67-7, Enjekte Edilebilir Peptitler Vücut Geliştirme
 

Ürün ayrıntısı:
 

Ürün adı Pralmorelin / GHRP-2
Takma ad KP102, GHRP2, GHRP 2
Eş anlamlı PRALMORELIN; D-ALA-D-NAL (2) -ALA-TRP-D-PHE-LYS-NH2 ASETAT TUZU; D-ALA-BETA- (2-NAPHTHYL) -D-ALA-TRP-D-PHE-LYS AMİD; D-ALA-D-2-NAL-ALA-TRP-D-PHE-LYS-NH2; (DES-ALA3, D-ALA1, D-2-NAL2) -GHRP-6; (DES-ALA3) - GHRP-2; (DES-ALA3) -BÜYÜK HORMON YAYAN PEPTİT-2; (DES-ALA3) -KP-102
CAS 158861-67-7
MF C42H50N8O5
MW 746,91
ürün kategorileri Peptid;Polipeptidler
Standart USP
Saflık (HPLC) % 99.0 min
 
Tek Safsızlık (HPLC) % 1.0 maksimum
Amino Asit Bileşimi Teorik değerin ±% 10'u
Peptit İçeriği (% N) ≥% 80.0
Su İçeriği (Karl Fischer) ≤% 6,0
Asetat İçeriği (HPIC) ≤% 12.0
MS (ESI) Tutarlı
Kütle dengesi % 95.0 ~% 105.0
Şartname 5mg / şişe, 10mg / şişe
Görünüm Saf Beyaz Liyofilize Toz
Depolama Liyofilize peptitler, oda sıcaklığında 3 ay boyunca stabil olmasına rağmen, -18 ° C'nin altında daha iyi depolanır. Peptidin sulandırılmasından sonra, 4 ° C'de 2-21 gün arasında ve ileride kullanılmak üzere -18 ° C'nin altında saklanmalıdır.

 

Açıklama:

Grelin sadece büyümenin salınmasını teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda aracı besleme ve enerji metabolizması, kardiyovasküler fonksiyon, kontrol gastrointestinal fonksiyon ve tümör hücresi proliferasyonunun inhibisyonu gibi başka biyolojik etkilere de sahiptir.Son çalışmalar, serum grelin konsantrasyonunun KMY ile pozitif korelasyon gösterdiğini göstermiştir, bu nedenle grelin, osteoblastların işlevini etkileyerek kemik dokusunun metabolizmasında rol oynayabilir.

 

GHRP2, sentetik bir grelin analoğudur.Grelin gibi, ön hipofizdeki somatotroplardan endojen salınımı uyarır;aynı zamanda grelin gibi, endojen salgılayan ormon (GHRH) ve Sermorelin veya GRF (1-29) gibi sentetik GHRH analogları ile sinerjiktir.GHRP2 ve diğer grelin analogları, somatostatini inhibe ederek GH nabzına dahil olan somatotropların sayısını artırırken, GHRH başka yollarla hipofiz hücresi veya somatotrop başına nabız genliğini artırır.Grelinden farklı olarak GHRP2 lipojenik değildir, yani yağ depolanmasına neden olmaz.Ghrelin açlıkta çok önemli bir role sahipken, GHRP2 bir grelinin analoğu olarak iştahı önemli ölçüde artırmaz.GHRP2, hipotalamik nöronlar üzerindeki ikincil etkiler nedeniyle GHRH ile sinerjiktir.GHRP2 ve GHRH'nin uygulandığı canlı bir memeli tarafından salınan GH miktarı, tek başına alındığında ölçüldüğünde her bir bileşiğin kombine salımını aşmaktadır.

 

GHRP - 2 gerçek bir hGH sekretagogudur.Bu, aşağıdaki çalışmada açıklandığı gibi vücudun kendi hGH salgılanmasını uyardığı anlamına gelir.İnsan Büyüme hormonunun, yağsız vücut kitlesini teşvik ettiği ve adipoziteyi (yağ) azalttığı çalışmalarda gösterilmiştir.Grup, ITT'yi GH salgılayan peptid 2 (GHRP-2) ile uyarımla karşılaştırdı.

GHRP - 2, Pralmorelin olarak da adlandırılan sentetik heksapeptid, bir metenkefalin peptidinden türetilmiştir.İnsanlarda bilinen sentetik GH uyaran ailesinin en güçlüsüdür ve endojen grelin reseptörü yoluyla etki eder (12).

GHRP - 2, Bu reseptörler hem hipotalamusta hem de hipofizde tanımlandığından, GHRP-2 etkisi hipofizle sınırlı olmayabilir.Büyüme hormonu (GH) salgılayan peptid-2 (GHRP-2) olduğu bildirilmiştir. bir grelin reseptörü agonisti, anti-enflamatuar etkiye sahiptir.

GHRP-2, temelde bir hgH sekretagoguna atıfta bulunan Büyüme Hormonu Salgılayan Peptid 2'nin kısaltmasıdır, sıçanlar üzerinde yapılan bazı araştırma çalışmalarına göre, test deneklerinin vücudundaki hgH'nin doğal salgılanma miktarını etkili bir şekilde artırabilir ve onu uyarırken salgılayabilir. aynı zamanda hipofiz bezi.

Kullanım:

Ipamorelin'e benzer şekilde GHRP-2, sporcularda ve sağlıklı yaşamda büyük fayda ve potansiyele sahiptir.GHRP-2 çalışılmış ve CJC-1295 gibi bir GHRH ile kombinasyon halinde kullanıldığında yaşa bağlı GH düşüşünün tedavisinde etkili olduğu gösterilmiştir.GHRP-2, eşit dozda GHRH ile birlikte kullanıldığında, 8IU sentetik GH'nin genliğinin iki katı olan 3 saatlik bir GH atımı oluşturur.Bu, onu daha fazla güvenlik ve daha düşük sentetik Büyüme Hormonuna daha etkili, daha sağlıklı bir ikame yapar. maliyet faydaları.

Etki:
 
GHRP-2, büyüme / hormon sekretagogu (GHS) olarak yararlılığı ve etkisi nedeniyle geniş çapta incelenmiştir, yani büyüme / hormon salgılanmasını uyarır.Bu, güçlü özelliklere sahip bir heksapeptittir.Ghrelin salınımını uyararak açlığı ve iştahı artırdığı bilinmektedir.
GHRP-2'nin en iyi kullanımı, düşük büyüme / hormon seviyesinin üretimini düzeltmektir.GHRP-2 ayrıca alışılmadık derecede zayıf bireylerde aşırı kilo alımına neden olur.
GHRP-2 tedavisi, bu önemli büyüme hormonlarına sahip olmayan kişilerde yaşlanma etkilerini tersine çeviren birkaç tıbbi teknikten biri olarak kabul edilir.Bu fayda, artırılmış ve daha iyi uyarılmanın yanı sıra hipofiz bezimiz tarafından insan büyüme hormonlarının salınmasından kaynaklanmaktadır.
GHRP-2 temelde steril bir beyaz liyofilize tozdur.GHRP ailesinin en güçlü sınıfları olarak kabul edilir.Bu peptit GHRP-2 HPLC Raporu olmuştur: yetişkinlerde yardımcı olduğu gösterilmiştir ve oral, intravenöz ve ayrıca burun içi yolla verilebilir.

COA:
Ürün adı GHRP-2 Asetat
Sıra D-Ala-DB-Nal-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2
CAS Numarası. 158861-67-7
Moleküler formül C45H55N9O6
Moleküler ağırlık 818.0
Saflık (HPLC) % 98.0 min.
Görünüm Beyaz toz
Tek Safsızlık (HPLC) % 1.0 maksimum
Amino Asit Bileşimi Teorik değerin ±% 10'u
Peptit İçeriği (% N) ≥% 80.0
Su İçeriği (Karl Fischer) ≤% 6,0
Asetat İçeriği (HPIC) ≤% 12.0
MS (ESI) Tutarlı
Kütle dengesi % 95.0 ~% 105.0


Pralmorelin GHRP-2 Kas Yapısı Peptitleri CAS 158861-67-7 0Pralmorelin GHRP-2 Kas Yapısı Peptitleri CAS 158861-67-7 1Pralmorelin GHRP-2 Kas Yapısı Peptitleri CAS 158861-67-7 2

Müşterilerin en büyük endişeleri:


1. Yüksek Gümrükleme Oranı:

Eşya paketleri herhangi bir hormon bilgisi içermez ve farklı alanlara gönderilebilir.Şu anda Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'ya gönderdiğimiz oran gümrük işlemleri% 95'tir.Kemer sıkma oranı oldukça yüksek olan Kanada, Brezilya'ya gelince, gümrükten geçmenin birçok yeni yolu var.

2. Otantik Steroid Tozu:

C. Pek çok tedarikçi, steroid tozu ve peptidleri teslim etme sözü verir, ancak bunlar gerekli kalite kriterlerini karşılamaz.Yihan Pharma, güvenli ve otantik bir steroid tozu satın alma arzunuza tek güvenilir çözümdür.

B. Sadece piyasada bulunan en iyi steroid tozu ve peptitleri satmakla kalmıyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin destek ve tavsiyelerini de takip ediyoruz.

C. Yihan Pharma, verimli ve tatmin edici sonuçları iyileştirmeye devam etmek için müşterinin geri bildirimine güvenir.Müşteri olarak memnuniyetiniz bizi her zaman mutlu eder ve üretim seviyemizi yüksek tutar.

Sipariş nasıl verilir:

 

Sipariş ver İstediğiniz her bir toz için ne tür steroid ve miktarı belirtin
Nakliye Muhatap bilgilerinizi sağlayın.(telefon numarası, posta kodu)
Paketleme Farklı ülkelere ve sipariş miktarına göre
Teslim süresi Ödemenizi aldıktan sonra 12 saat içinde düzenlenir
Fotoğraflar Steroidleri önceden ayırmak için paket fotoğrafları sunulacak
Teslimat süresi Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü
Takip numarası İnternette yayınlandıktan sonra sunulur.Normalde 24 saat içinde
 
Ödeme makbuzu.
Satış sonrası servis Steroidlerle ilgili sorunlar ve endişeler için 7/24 çevrimiçi

 

Bize Ulaşın:

Pralmorelin GHRP-2 Kas Yapısı Peptitleri CAS 158861-67-7 3
 

İletişim bilgileri
GZ Body Chemical Co., Limited

İlgili kişi: mark

Tel: +8618871498569

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin