GZ Body Chemical Co., Limited'in ruhu en iyi kalite, güvenli paketleme, hızlı sevkiyat, rekabetçi fiyat ve satış sonrası güvenilirdir.

Ana sayfa ÜrünlerProtein Peptit Hormonları

Etkili Kas Kazandıran Follistatin 344 Liyofilize Toz Form Yüksek Saflıkta

Etkili Kas Kazandıran Follistatin 344 Liyofilize Toz Form Yüksek Saflıkta

Effective Muscle Gaining Follistatin 344 Lyophilized Powder Form High Purity
Effective Muscle Gaining Follistatin 344 Lyophilized Powder Form High Purity Effective Muscle Gaining Follistatin 344 Lyophilized Powder Form High Purity

Büyük resim :  Etkili Kas Kazandıran Follistatin 344 Liyofilize Toz Form Yüksek Saflıkta En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GZ Body Chemical
Sertifika: ISO9001
Model numarası: CAS 9002-72-6
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 seti
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Folyo veya istendiği gibi
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 600 kutu / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Fst-344 | Follistatin 344 Tahlil: Saflık% 99.7
Depolama: Serin stok Formu: Beyaz Kuru dondurulmuş tozun
Ödeme vadeli: WestUnion, MoneyGram, Banka Havalesi ve Bitcoin Politika: Ücretsiz yeniden nakliye
whatapp: 8617620351346 nakliye terim: Kapınıza EMS, FEDEX, DHL, EUB, ETK, HK EMS, Özel hat
Ana Pazar: ABD, Fransa, İngiltere, Alman, Hindistan, Malasya, Tayland, Avrupa vb. E-posta: bodychemical222@gmail.com
Vurgulamak:

vücut geliştirme hormonu

,

delta uyku indükleyici peptid

Etkili Protein Peptit Hormonları Fst-344 | Follistatin 344 Kazanç Kası İçin Liyofilize Toz
Hızlı detaylar:

Görünüş: Beyaza beyaz kristal toz veya topaklar
Spesifik Optik Dönüş (c =% 0.5, 10 HAc): -50.0 ~ -60.0 °
Su İçeriği (Karl Fischer): ≤5.0%
Asetat İçeriği (HPLC ile): ≤15.0%
Amino Asit Bileşimi: ±% 10 teorik
Saflık (HPLC ile): ≥98.0%
Tek Safsızlık (HPLC ile): ≤1,0%
Peptid İçeriği (% N ile): ≥80%
Tahlil (Susuz, Asetik Asitsiz): 95.0 ~ 105.0
Bakteriyel Endotoksinler: ≤5EU / mg
Follistatin, miyostatini baskılayarak kas kütlesini doğal potansiyelin ötesine artırabilen etkileyici bir proteindir. Bilim adamları, yumurtalıklardaki domuz (yeniden: domuz) foliküler sıvısını incelerken ilk önce follistatini tanımladılar.

Açıklama:

Follistatin 344 başlangıçta yumurtalık foliküler sıvısında bulunan bir folikülü uyarıcı hormon inhibe edici madde olarak tanımlandı. FST, bir aktivin antagonisti olarak işlev görebilen yüksek afiniteli bir aktivin bağlayıcı bir proteindir. 288 amino asit tortusu (FS-288) ve 315 aa tortusu (FS-315) ile olgun FS'yi şifreleyen iki alternatif olarak eklenmiş follistatin mRNA vardır. Domuz yumurtalıklarından saflaştırılmış doğal FS, öncelikle 300 aa tortusundan oluşan bir karboksi terminalinde kesilmiş FS-315 formudur.

Follistatin 344 vücut geliştirme topluluğunda yağsız doku kitlesini hızla arttırmak için potansiyel bir ek olarak hızla popülerlik kazanmıştır. Bir başka protein olan follistatin ile ilişkili gen, kas oluşturma özelliklerine ilişkin olarak FST ile benzer yollar üzerinde etki eder. Artan yağsız doku kütlesi vücut geliştiriciye rekabetçi bir ortamda avantaj sağlayabilir.

Follistatin Kas Yapar mı?

Kısacası, follistatin kas yapar, ancak insanlarda mutlaka değil. Kemir yapımında kas oluşumunu ve dejeneratif etkileri follistatini destekleyen bir dizi çalışma bulunmaktadır. Ne yazık ki, insan deneklerindeki follistatin kullanımını inceleyen resmi bir araştırma bulunmamakla birlikte, hızlı bir Google araması, vücut geliştirme ve fitness forumlarında sayısız amatör follistatin kütüğü üretecektir.
Bilim adamları, hiçbir myostatin üretmeyen ve ekstra follistatin üreten bir fare yetiştirdiğinde, kontrol grubundaki farelere kıyasla% 117 daha büyük kas liflerine ve% 73 daha fazla toplam kas lifine sahipti. [8] Bu çalışma, follistatinin, kas büyümesini, sadece myostatini baskılamanın ötesinde şekillerde olumlu yönde etkilediğini göstermektedir. Bastırılmış myostatinli farelerin iki katı kas kütlesi vardı, ancak follistatin transgen ve bastırılmış myostatin fareleri kontrol grubuna kıyasla dört kat daha fazla kas kütlesine sahipti.

Follistatin tanıtımı:

Follistatin, miyostatini baskılayarak kas kütlesini doğal potansiyelin ötesine artırabilen etkileyici bir proteindir. Bilim adamları, yumurtalıklardaki domuz (yeniden: domuz) foliküler sıvısını incelerken ilk önce follistatini tanımladılar. Follistatin, doğal olarak insanlar, kemirgenler ve inekler gibi gelişmiş veya gelişmiş özelliklere sahip tüm memelilerin iskelet kası içinde bulunur. Follistatin, esansiyel olmayan amino asit sistininde yüksektir, ancak fitness dünyasında tartışılan proteinlerin aksine, follistatinin kendisine bağlı karbonhidratları vardır.

Follistatin, folikül uyarıcı hormon salımını spesifik olarak inhibe eden tek zincirli bir gonadal proteindir. Tekli FST geni, öncül mRNA'nın alternatif birleştirilmesinden kaynaklanan sırasıyla 317 ve 344 amino asit içeren FST317 ve FST344 olan iki izoformu kodlar. 150 adaydaki 37 aday genin bağlanma ve polikistik over sendromu (PKOS) veya hiperandrojenemi ile ilişkisi olduğu test edilen bir çalışmada PKOS ile follistatin arasındaki bağlantıya ilişkin kanıtlar bulundu. Follistatin doğrudan aktivine bağlanır ve bir aktivin antagonisti olarak işlev görür. hipofiz folikülü uyarıcı hormonun (fsh) biyosentezi ve salgılanmasının spesifik inhibitörü.

Uygulama:

Follistatin (FST), ilk olarak yumurtalık foliküler sıvısında folikül stimüle edici bir hormon inhibe edici madde olarak tanımlanan salgılanan bir glikoproteindir (1, 2). İnsan Follistatin cDNA, 29 aa sinyal dizisine sahip bir 344 amino asit (aa) proteinini, bir Nterminal atipik TGF bağlanma alanını, EGFlike ve kazallike motiflerini içeren üç Follistatin alanını ve oldukça asidik bir Cterminal kuyruğunu kodlar. Follistatin, TGF-Beta ailesinin ligandlarına bağlanan ve sinyal reseptörlerine erişimlerini engelleyerek aktivitelerini düzenleyen salgılanan bir proteindir. Başlangıçta, aktivitesi hipofiz hormonu FSH'nin (folikül stimüle edici hormon) ekspresyonunu ve salgılanmasını baskılayan aktivin antagonistleri olarak keşfedildi. Doğal bir antagonist olmasının yanı sıra follistatin, BMP-2, -4, -6, -7, Myostatin, GDF-11 ve TGF-Beta1 dahil olmak üzere diğer TGF-Beta ligandlarının aktivitesini inhibe edebilir. Follistatin, hipofiz, yumurtalıklar, endometriyumun yaprak döken hücrelerinde ve diğer bazı dokularda eksprese edilir. Rekombinant insan Follistatin, 344 amino asit içeren bir 37.8 kDa proteinidir.

Peptit listeleri ve her kullanım:

polipeptit kullanım
Melanotan II CAS 121062-08-6 vücudun bronzlaşma tepkisini zamanlayın
Selank CAS 129954-34-3 zihinsel keskinliği artırmaya yardımcı olur, belleği geliştirir
DSIP CAS 62568-57-4 Delta uyku indükleyici peptit, DSIP kısaltılmış
Gonadotropin CAS 71447-49-9 Genelde prostat kanseri için kullanılır
Tesamorelin CAS 218949-48-5 HIV ile ilişkili lipodistrofi tedavisinde kullanılan
trıptorelin CAS 57773-63-4 asetat veya pamoat tuzları olarak kullanılır
HG 176-191 yağ azaltıcı etkiler
Pentadekapeptid BPC 157 CAS 137525-51-0 yağsız kas dokusu kütlesini arttırmak, yağ azaltmak
TB500 CAS 77591-33-4 kas büyümesini arttırmak
Oksitosin CAS 50-56-6 rahim kasılmalarının uyarılması için kullanılır
Semorelin CAS 86168-78-7 Yağsız vücut kitlesinin gelişimini arttırır
Heksarelin CAS 140703-51-1 büyüme hormonu salgı eksikliğinin tedavisi
Ipamorelin CAS 170851-70-4 seçici bir büyüme hormonu sekretagogu
Melanotan 1 CAS 75921-69-6 endojen melanokortin peptidi
MGF vücut geliştiriciler ve sporcular tarafından kullanılır
PEG-MGF bölgeye özgü kas büyümesine neden olur
CJC-1295 DAC'sız CAS 863288-34-0 GHRH reseptörlerine bağlanma afinitesinin arttırılması
DAC'li CJC-1295 CAS 863288-34-0 gelişmiş fiziki ve iyi olma hissi
PT-141 Erkeklerin ve kadınların hem de libido etkilerini artırmak
GHRP-2 CAS 158861-67-7 büyüme hormonu stimülasyonu
GHRP-6 CAS 87616-84-0 Mukavemet artışı, Kas kütlesi, Vücut yağ kaybı
Tb, 500 CAS 77591-33-4 dayanıklılık, güç ve kas büyümesinde artışlar


Neden bizi seçtiniz:

1, Kalite:

Şirketimiz uzun yıllar ara ve kimyasalların profesyonel bir üretimidir, ürünlerimiz Almanya, İspanya, İngiltere, ABD, Avustralya, Orta Doğu ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir ve müşterilerimizden çok iyi geri dönüşler aldık. Bize güvenebilirsin.
Ve biz fabrikadayız, bu yüzden kaliteden şüphe duymanıza gerek yok.

2, Ödeme yöntemi:
örneğin Westerm Birliği, MoneyGram, Banka Havalesi, Bitcoin.

3, hizmet:
Tüm müşterilere en iyi servis ve satış sonrası servis.

1) Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde malları göndeririz. Siparişi iptal etmek veya değiştirmek istiyorsanız, ödemeyi tamamladıktan sonra lütfen 24 saat içinde bana bildirin ... Böylece her ikisi de kötü pazarlığın en iyisini yapabiliriz.

2) Bizden sipariş ettiğiniz malları HKEMS, DHL, UPS, TNT ABD Özel Lineand EUB ile göndeririz. Hangi kuryenin farklı ülkelere bağlı olduğunu seçmeye karar vereceğiz. Sizin için malları teslim etmenin en iyi yolunu bulmaya karar vereceğiz.

3) Her zamanki gibi malları 4-7gün içinde alabilirsiniz. Mallar kaybolursa veya başka nedenlerle alınmadıysa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin.

 

İletişim bilgileri
GZ Body Chemical Co., Limited

İlgili kişi: clara

Tel: +8617620351346

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin